Oferta oprawy muzycznej

Kwartet smyczkowy

Oferta oprawy muzycznej realizowanej przez kwartet smyczkowy INSANO

Oferta oprawy muzycznej dostosowana do Twoich potrzeb

Koncert

Koncert trwający około 45-60 minut to najbardziej prestiżowa oferta oprawy muzycznej. W programie mogą się znaleźć największe przeboje muzyki klasycznej, muzyki filmowej, a także hity z musicali i muzyki popularnej. Szczegóły ustalamy z klientem indywidualnie, możliwa jest również aranżacja utworów na życzenie oraz przygotowanie specjalnego programu z towarzyszeniem solistów instrumentalistów, bądź wokalistów.

Muzyka w tle

Muzyka na żywo jest swego rodzaju dopełnieniem, towarzyszącym spotkaniom firmowym, jubileuszowym galom rozdania nagród, bądź świątecznym spotkaniom. Udział kwartetu smyczkowego zdecydowanie podniesie rangę uroczystości, a zróżnicowany repertuar trafi w muzyczne gusta wszystkich gości. W przypadku udziału kwartetu w gali rozdania nagród przygotujemy muzyczne dżingle, które urozmaicą uroczystość.

Oprawa muzyczna uroczystości

Dobierzemy muzykę do wszelkiego rodzaju uroczystości firmowej, jak i rodzinnej, kameralnej, ale i również w większym gronie.

Muzyka na Twoim ślubie

Oprawa uroczystości ślubu kościelnego, cywilnego lub symbolicznego. Długość trwania oraz ilość utworów zależy od typu uroczystości. Oferujemy:

  • muzykę przed uroczystością, w momencie schodzenia się gości,
  • utwory wykonywane podczas uroczystości,
  • muzykę podczas składania Parze Młodej życzeń,
  • muzyka w trakcie aperitifu,
  • wykonanie akompaniamentu do pierwszego tańca Pary Młodej, możliwa jest aranżacja dowolnego utworu specjalnie na tę okoliczność,
  • muzyka w tle podczas gorących posiłków.

Szczegółowa oprawa ślubu i przyjęcia weselnego jest każdorazowo ustalana indywidualnie, elastyczność i indywidualne podejście do wyjątkowego dla Pary Młodej dnia to nasza dewiza.

Przeczytaj, co sądzą o współpracy z nami inne Młode Pary!

Kwartet smyczkowy INSANO, oferta oprawy muzycznej ślubu

Oferta specjalna

Jeśli masz jakiś pomysł na oprawę muzyczną, wymyśliłeś coś czego do tej pory nie było, szukasz kogoś, kto to wszystko zrealizuje to kwartet INSANO jest do Twojej dyspozycji! Napisz do nas, przedstaw projekt, ustalimy warunki naszej współpracy. Wyzwanie to nasze drugie imię 😉

Zaufali nam i zaprosili do współpracy m.in.

Masz pytanie? Sprawdź, może znajdziesz tu odpowiedź.

Ile miejsca potrzebuje kwartet smyczkowy?

Potrzebujemy tyle miejsca, aby udało się ustawić w formie półkola cztery pulpity i cztery krzesła, jest to ok. 6-7 m2 powierzchni.

Czego potrzebuje kwartet do grania?

Podczas grania we wnętrzach potrzebujemy przestrzeni ok. 2 x 3 metry, niezbędne są również cztery krzesła. Swoboda ruchów konieczna przy grze wymaga aby był to krzesła, które nie posiadają bocznych oparć na ręce.

Jeśli miejscem występu jest plener – miejsce występu powinno być zadaszone na wypadek niesprzyjającej pogody lub też intensywnego, południowego słońca.

Czy kwartet potrzebuje nagłośnienia?

Nie, kwartet nie potrzebuje nagłośnienia. Z reguły gramy akustycznie, chociaż możemy być nagłośnieni, jeśli sala będzie duża i mocno wytłumiona. Nie posiadamy własnego nagłośnienia.

Jak ubrani są muzycy? Czy kwartet potrzebuje garderoby?

W zależności od okoliczności, kwartet występuje w strojach wieczorowych (panie – suknie, panowie – smokingi) albo w tzw. „czarnej elegancji”, czyli w czarnych sukienkach, czarnych spodniach i koszulach. Możemy również wystąpić w bardziej nieformalnych strojach, zależnie od konwencji występu.

Będzie nam bardzo miło, jeśli organizator zapewni nam miejsce na przebranie się i pozostawienie futerałów na instrumenty.